Nasze zdrowie

Nasze zdrowie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

OLYMPUS DIGITAL CAMERAW ostatnich latach, dzięki licznym i bardzo kosztownym badaniom, firmy farmaceutyczne poczyniły ogromne postępy. Są dostępne leki najnowszej generacji, ponieważ nasze zdrowie jest najważniejsze. Można leczyć choroby, które jeszcze kilka lat wcześniej uważane były za śmiertelne, wymyślono nowe szczepionki.

Wydawałoby się, że rozwój technologiczny powinien sprawić, że będą leki dosłownie na wszystko, ale tak nie jest. Żyjemy oczywiście dużo dłużej niż sto lat temu, ale nie wymyślono cudownego leku. Dzisiejsi emeryci mieszkający w miastach, to przeważnie, ludzie mocno schorowani. Współczesny świat trawią liczne problemy związane z rozwojem cywilizacyjnym, takie jak alergie, czy problem otyłości w krajach zachodnich. Jest to powodem, że medycyna musi się rozwijać się w kierunkach, które w zasadzie, nie istniały np. sto lat temu. Dużym problemem jest również zanieczyszczenie powietrza i niezdrowy tryb życia, co sprzyja licznym chorobom układu oddechowego, nowotworów, oraz chorobom układu krążenia.

Podobne wpisy o zdrowiu i medycynie:

about author

admin

related articles

Kontakt:

Emailpawel61[malpa]wp.pl
Tel087 356 93 89
Fax087 356 93 90
MiastoWrocław

Zobacz także:

Podobne wpisy:

  • psycholog (4)

    Co to jest udar?

    Do udaru dochodzi wtedy, gdy z powodu miażdżycy, a wiec zbyt wysokiego poziomu złego cholesterolu jego złogi odkładają się na ściankach naczyń krwionośnych pozbawiając je elastyczności i zwężając ich światło. Czasami taki złóg pęka i powstaje zakrzep lub zator, który może zablokować naczynie krwionośne w wyniku, czego krew nie dopłynie do jakiegoś miejsca np. mózgu…

    Read more

Kategorie